autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

3 noteikumi Ziemassvētku dāvanu izvēlē

Vai arī Tevi ik gadu, tuvojoties decembra mēnesim, māc raizes par to, kā nomaksāt visus rēķinus, paēst un vēl sapirkt visiem Ziemassvētku dāvanas? Naudas kredīts šajā laikā ir pakalpojums, kuru meklē kā ar uguni? Un tam visam pa vidu vēl jāmeklē tērps darba Ziemassvētku ballei, jāģenerē idejas, ko visiem dāvināt un vēl jāsapucē bērni skolas un bērnudārza eglītēm… Reizēm tā vien liekas, ka ar vienu galvu, divām rokām, divām kājām un vienu algu nepietiks, lai visu varētu izdarīt, vai ne? Neuztraucies! Uztaisi savu mīļāko tēju, ietinies pledā, apsēdies un mierīgi izlasi šo rakstu, kurā uzzināsi 12 oriģinālāko un foršāko dāvanu idejas, kā arī to, kā naudas kredīts var palīdzēt dāvanu sarūpēšanai!

3 visforšāko dāvanu izvēles noteikumi

Bieži vien brīdī, kad jāsāk domāt par šī gada Ziemassvētku dāvanām, tā vien gribas izplēst visus matus, jo nav ne jausmas, ko šogad visiem sadāvināt. Nordcard.eu piedāvā trīs vienkāršus un ārkārtīgi vērtīgus noteikumus, kas Ziemassvētku dāvanu izvēli no mokām pārvērtīs par interesantu un patīkamu piedzīvojumu.

1. divi ‘’P’’ : praktiskums un pievilcība

Pirmkārt, dāvanai jābūt praktiskai. Kas notiek ar nepraktiskām dāvanām, piemēram, porcelāna figūriņām, dekoratīviem traukiem un piecdesmit septīto krūzīti? Tās nonāk kādā tālākā plauktā vai tumšākā stūrī, tiek atdāvinātas kādam citam vai izmestas ārā. Kādēļ? Tāpēc, ka tām nav praktiska pielietojuma. Galu galā, cik tad krūzes vajadzīgas vienai ģimenei?

Otrkārt, izvēloties dāvanu, Tev jāvadās pēc principa “vai man pašam patiktu tādu saņemt?”. Tev ir jābūt 100% godīgam pret sevi, atbildot uz šo jautājumu. Ja lietu, uz ko Tu skaties, Tev nepatiktu saņemt dāvanā, bet plānotajam saņēmējam “gan jau patiks”, tad meklē citu dāvanu – ķeksīša pēc pasniegtas veltes saņēmēju mājās vietu neatrod.

2. Personiskumam ir milzu nozīme

Izvēloties dāvanu, Tev ir jādomā par saņēmēja:
● paradumiem;
● dzīvesstilu;
● hobijiem;
● raksturu;
● citām specifiskām pazīmēm.

Iedomājies – Tu esi sieviete, kas dekoratīvo kosmētiku nelieto vai lieto ļoti reti un pavisam minimāli – kādreiz uzkrāso acis un lūpas. Cik noderīgas Tev būs bronzera pērlītes vai ārkārtīgi mirdzošas un uzkrītošas acu ēnas? Tagad iedomājies, ka esi vīrietis bez matiem. Cik priecīgs Tu būtu saņemt ķemmi un matu kopšanas balzamu? Visticamāk cilvēkam, kurš veselības problēmu dēļ nevar celt smagumus, svaru zāles apmeklējuma dāvanu karte nebūs piemērota dāvana un nemaz neiepriecinās, turklāt, ja tās iegādei vēl izmantots naudas kredīts, zaudētājs būs gan dāvanas saņēmējs, gan dāvinātājs. Lai varētu trāpīt naglai pa galvu, jāzina, kā izskatās nagla un kur atrodas galva.

3. Klausies, sadzirdi, atceries, īsteno

Trešais noteikums ir vienlaikus visvienkāršākais un sarežģītākais. Šķiet, ka to vien darām, kā ikdienā klausāmies viens otra teiktajā. Tad kādēļ Ziemassvētku dāvanu sarūpēšana sagādā tik lielas problēmas? Patiesi ieklausoties līdzcilvēku stāstos, var sadzirdēt ļoti daudz atbilžu uz jautājumu “Ko lai Tev uzdāvina?”, jo cilvēka dabā ir runāt par sevi un stāstīt:

● kas viņam vajadzīgs;
● kas interesē;
● ko gribētos;
● kā pietrūkst.

Ja iemācīsies saklausīt tos dažus atslēgas vārdus, kas norāda uz cilvēka vēlmēm, un atcerēsies tos, tad Ziemassvētku laikā sagādāt dāvanas būs pavisam vienkārši, jo Tu jau skaidri zināsi, kas vajadzīgs! Turklāt saņēmēja patiesais un neviltotais prieks ne tikai par vēlmes piepildījumu, bet arī par to, ka ticis sadzirdēts, sildīs Tavu sirdi vairāk kā jebkas cits šajā laikā. Un atceries – gadījumā, ja zini ideālo dāvanu, bet tai nepietiek naudas, naudas kredīts var palīdzēt. Bet ko iesākt, ja dāvanas saņēmējs nesaka, ko vēlas?

“Man viss jau ir, man neko nevajag”

Grūti spriest – dāvanas saņēmēja pieticība vai patiess apmierinājums ar dzīvi ir tas, kas pēkšņi iedzen strupceļā. Ko darīt tad, ja, tā vietā, lai Tev pastāstītu, ko dāvanas saņēmējam kārojas, viņš atbild: “Man jau viss ir, man neko vairāk nevajag”? Tad ir laiks ķerties pie oriģinālām un absolūti netipiskām dāvanām, lai saņēmēju iepriecinātu ar izdomu. Nordcard.eu piedāvā dāvanu sarakstu, ar ko Tev noteikti izdosies pārsteigt un iepriecināt jebkuru dāvanas saņēmēju. Tās nav pārlieku dārgas, bet, ja visus iekrājumus jau esi iztērējis citu dāvānu iegādei, nenokar degunu, jo izdevīgs kredīts mūsdienās nav retums.

Tad, ja Tev saka “Man neko nevajag”, uzdāvini:

● dāvanu karti šaušanas apmācībai vietējā vai tālākā šautuvē;
● dāvanu karti vīna degustācijām;
● permanento tetovējumu komplektu;
● jautru un smieklīgu fotosesiju;
● “izdzīvošanas komplektu”;
● kasti, pilnu ar saņēmēja mīļākajiem gardumiem;
● Dionejas mušķērāju;
● “veselības burciņu”, kur medū iemaisīti lazdu rieksti, mandeles, valrieksti, rozīnes, saulespuķu sēklas, ķirbju sēklas un kaltētas dzērvenes vai godži ogas;
● dzīvnieku patversmes apmeklējumu, kura laikā samīļot četrkājainos draugus un aizvest viņiem gardumus, rotaļlietas, segas un nevajadzīgos apģērbus;
● pusdienas vai vakariņas eksotiskā restorānā;
● batutu parka apmeklējumu;
● dāvanu karti kvesta istabas apmeklējumam.

Izvēlies dāvanas atbilstoši savai rocībai, lai nebūtu jāmeklē izdevīgs kredīts, bet, ja tomēr ir sagadījies tā, ka pietrūkst pavisam nedaudz līdzekļu, ieskaties Nordcard.eu mājaslapā – aizdevēja piedāvājumā ir naudas kredīts no 100 līdz 3 000 eiro aizņēmējiem 18 līdz 75 gadu vecumā. Vairāk informācijas par to, kas ir naudas kredīts, meklē Nordcard.eu mājaslapā!

Pievienot komentāru