autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Aplikācijas, kas palīdzēs ikdienas budžeta plānošanā

Budžeta plānošana mēdz būt sarežģīts uzdevums, taču to vienkāršāku var padarīt šim mērķim izveidotas mobilās aplikācijas. To sniegtās iespējas var palīdzēt ietaupīt naudu un sasniegt finansiālos mērķus.

Aplikāciju izmantošanai ir vairākas priekšrocības –

• Labākās mobilās lietotnes finanšu pārvaldīšanai ļauj ietaupīt laiku un padara budžeta plānošanu daudz vienkāršāku un saprotamāku;
• Pateicoties daudzveidīgajam aplikāciju klāstam, katrs var izvēlēties saviem mērķiem piemērotāko risinājumu – atkarībā no izvēlētās lietotnes, iespējams veidot uzkrājumu, veiksmīgāk iekļauties budžetā un pat palielināt ienākumus

Mobilās aplikācijas, kas iegūtas no uzticama avota, ir ne tikai efektīvas, bet arī drošas – lietotnes neuzrāda personas datus un ar to starpniecību pārskaitījumus veikt nav iespējams. Papildus drošībai daudzas lietotnes tiek aizsargātas ar PIN kodu.

Iepazīsties ar populārākajām mobilajām aplikācijām un izmanto to priekšrocības, lai sasniegtu savus mērķus!

Mint budžeta plānošanas aplikācija

Mint ir viena no populārākajām budžeta plānošanas aplikācijām. To var savienot ar bankas kontu, lai efektīvāk veiktu personīgā budžeta plānošanu. Lietotne Mint ziņo par aizdomīgiem naudas darījumiem un sagrupē izdevumus kategorijās – īpaši noderīgi tas ir, ja ir vēlme samazināt izdevumus un iemācīties tērēt mazāk.
Mint aplikācija paredzēta Android, iPad un IPod lietotājiem un, savienotas ar dažādiem finanšu kanāliem, ļauj vienkārši un efektīvi pārvaldīt savu finanšu plūsmu.
PocketGuard

Aplikācija tiek savienota ar bankas kontu, lai tās lietotājs vienmēr varētu būt lietas kursā par sava bankas konta stāvokli. Šī lietotne analizē izdevumus un ļauj tos apskatīt uzskatāmās diagrammās, lai saprastu, cik tiek tērēts konkrētās kategorijās. PocketGuard piemērota Iphone un Android telefoniem, kā arī lietošanai datorā.

You Need a Budget

Ar šīs aplikācijas palīdzību iespējams izveidot viegli pārvaldāmu budžetu, turklāt lietotne piemērota ne tikai ikdienas tēriņu, bet arī lielāku izdevumu plānošanai. Aplikāciju iespējams izmantot ne tikai mobilajā, bet arī datora versijā.

Goodbudget

Šī lietotne patiks tiem, kuri personīgā budžeta plānošanā atzīst budžeta sadalīšanu pēc izdevumu kategorijām. Lietojot šo aplikāciju, varēsi izvairīties no lielās aplokšņu kaudzes un visa vajadzīgā informācija vienmēr būs ērti pieejama. Aplikācija goodbudget var palīdzēt arī uzzināt, kā ietaupīt lielākiem izdevumiem, piemēram, atvaļinājumam vai automašīnas iegādei.

Mvelopes

Aplikācijai Goodbudget līdzīga ir lietotne Mvelopes. Ar tās palīdzību iespējams apmaksāt rēķinus, pārvaldīt budžetu un atzīmēt savus izdevumus, lai būtu informēts par savu konta stāvokli reālajā laikā. Aplikācija piemērota Android un iPhone mobilajiem tālruņiem.

HomeBudget

Šī lietotne piemērota iPhone, iPad, Android, Mac un Windows, un to ērti var sinhronizēt ar citu ģimenes locekļu mobilajām ierīcēm, lai budžetu veidotu kopā. Aplikācija ir labs risinājums tiem, kuriem patīk veikt manuālas darbības. Jāatzīmē gan, ka šai lietotnei nav pieejama bezmaksas versija.

Wally

Bezmaksas aplikācija, kas ļauj kontrolēt izdevumus ar manuālo ierakstu vai fotogrāfiju palīdzību. Wally ir vienkārši pielāgojama gan ikdienas ieradumiem, gan individuālajiem mērķiem – lietotne, piemēram, atgādina par rēķiniem, kas jāsamaksā, kā arī palīdz uzkrājuma veidošanā. Wally aplikācija pieejama iPhone un Android tālruņu īpašniekiem.

Level Money

Aplikācija Level Money palīdz ne tikai izveidot plānu, bet arī to veiksmīgi ievērot – ar tās starpniecību vienmēr būsi lietas kursā par to, cik noteiktajā laika posmā jau esi iztērējis un cik vēl vari atļauties. Šī lietotne noder, lai saprastu, kā iekrāt lielākiem pirkumiem vai veiksmīgi segtu kredītsaistības. Level Money aplikācija ir bez maksas un saderīga ar Android un iPhone tālruņiem.

PowerPay

Noderīga lietotne tiem, kuriem noformēts patēriņa kredīts vai kāds cits aizdevuma veids – PowerPay piedāvā izstrādāt individuālu un reālu naudas atmaksas plānu. Aplikācija ir vienkārši lietojama, pārskatāma un būs lielisks palīgs ikvienam, kurš kredītsaistību segšanu izvirzījis par savu prioritāti.

Spendee

Šī nav aplikācija tradicionālā izpratnē, taču palīdzēs saprast naudas tērēšanas paradumus un veikt vēlamās korekcijas. Aplikācija var noderēt, veidojot reālu un efektīvu budžeta plānu, kā arī tad, ja ir vēlme samazināt savus izdevumus kopumā vai arī atsevišķās kategorijās. Aplikācijas bezmaksas versija izveidota iPhone un Android telefoniem.

Digit Bot

Lielisks risinājums tiem, kuri vēlas veidot iekrājumus. Aplikāciju iespējams savienot ar norēķinu kontu – tādā veidā būs iespējams kontrolēt izdevumus un noskaidrot, kad un cik daudz iespējams novirzīt uzkrājuma veidošanai. Aplikācija bez maksas pieejama Android un iPhone tālruņu īpašniekiem.

Quicken

Ērti lietojama mobilā aplikācija, kas ļauj sekot līdzi izdevumiem pārskatāmā veidā – īpaši noderīga tad, ja ir vairāk kā viens bankas konts dažādās bankās. Lietotne sniedz skaidru priekšstatu par naudas plūsmu un palīdz veikt vēlamās izmaiņas.

Mobilās aplikācijas veidotas, lai atvieglotu ikdienu – tās ļauj efektīvāk pārvaldīt personīgās finanses un palīdz sasniegt mērķus. Turklāt liela daļa no tām ir pieejamas bez maksas un ir ērtas lietošanā. Atrodi sev tīkamo risinājumu un izmanto visas priekšrocības, ko tas sniedz!

Pievienot komentāru