autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kredīti bez ķīlas – zibenīga finanšu palīdzība nestandarta situācijās

Vai atceries tos laikus, kad kredīti bija pieejami tikai bankās, un aizdevumi tika piešķirti vērienīgiem dzīves mērķiem, tādiem kā mājokļa iegāde vai sava uzņēmuma dibināšana? Arī mūsdienās bankās ir pieejami nopietni kredīti lieliem plāniem, taču nozarē ir nostiprinājies jauns aizdevumu veids – kredīts no nebanku kredītdevējiem. Šis aizdevums, pazīstams kā ātrais kredīts, ir pieejams internetā un tiek piešķirts bez ķīlas. Uzzini, kādās situācijās izmantojams kredīts bez ķīlas, un kad labāk vērsties pēc aizdevuma bankā!

Kāpēc tiek prasīts ķīlas nodrošinājums?

Ķīla ir viens no mehānismiem, ko kredītdevējs izmanto, lai samazinātu aizdevuma riskus. Izsniedzot kredītu pret ķīlas nodrošinājumu, tiek panāktas papildu kredīta atmaksas garantijas. Ja aizņēmējs nepilda kredītsaistības, ķīla tiek atsavināta un pāriet aizdevēja īpašumā, tādējādi aizņēmējs ir motivēts atmaksāt kredītu noteiktajā kārtībā.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos bez ķīlas?

Parasti par ķīlu kalpo nekustamais īpašums vai transportlīdzeklis, taču atsevišķos gadījumos ķīla var būt:

● dārglietas;
● sadzīves tehnika;
● dators, viedtālrunis, digitālā fotokamera.

Nestandarta ķīlas veidus parasti pieņem nebanku aizdevēji, bet bankas izsniedz aizdevumus pret nekustamā īpašuma vai transportlīdzekļa ķīlu. Atsevišķos gadījumos klientam var tikt piešķirts bankas kredīts bez ķīlas, taču šāds pakalpojums nav universāls un var būt pieejams:
● bankas pastāvīgajiem klientiem;
● aizņēmējiem ar stabilu un pietiekami lielu maksātspēju un pozitīvu kredītvēsturi;
● aizņēmējiem, kuri piesakās apjomā nelielam kredītam.

Taču jebkurā gadījumā lēmums par ķīlas nodrošinājumu tiek pieņemts pēc iepazīšanās ar kredīta pieteikumu un klienta kredītvēstures un maksātspējas analīzes, tāpēc bankas kredīta noformēšana aizņem vismaz 1-2 darba dienas un notiek kredītdevēja birojā. Kā tiek piešķirti nebanku aizdevumi bez ķīlas? Par to raksta turpinājumā!

Kredīts bez ķīlas bankā un pie nebanku aizdevēja: kopīgais un atšķirīgais

Ņem vērā, ka banku un nebanku kredīti bez ķīlas nav savstarpēji aizvietojami. Bankas aizdevumi ir apjomīgi, paredzēti dārgiem pirkumiem un vērienīgiem projektiem, piemēram, mājokļa vai transportlīdzekļa iegādei. Mazāki kredīti privātam patēriņam arī ir pieejami bankās, taču tiek izsniegti vai nu pret ķīlas nodrošinājumu, vai nu galvojumu.

Apjomā mazāki nebanku kredīti bez ķīlas ir salīdzinoši vieglāk pieejami, jo nebanku kreditori savus pakalpojumus piedāvā internetā. Ātrais aizdevums var būt parocīgs, ja Tavas prioritātes ir:

● ērta pieteikšanās neklātienē;
● ļoti ātrs kredītpieteikuma izskatīšanas laiks;
● iespēja noformēt visas formalitātes, neizejot no mājām.

Turpini lasīt, lai uzzinātu, kādās situācijās var tikt izmantots kredīts bez ķīlas!

Aizdevums ikdienai un īpašām situācijām

Vairumā gadījumu kredīts bez ķīlas tiek pieteikts, ja nauda nepieciešama steidzami. Ātrais kredīts līdz algas dienai var būt parocīgs, lai:

● apmaksātu rēķinu;
● iegādātos ikdienai nepieciešamās preces, piemēram, medikamentus;
● apmaksātu mobilā tālruņa, datora, mājas komunikāciju remontu u.tml.

Tāpat pie nebanku aizdevējiem ir pieejami patēriņa aizdevumi bez ķīlas. Šādi kredīti tiek izmantoti, lai:

● atrisinātu neparedzētas situācijas, kas prasa nopietnus finanšu ieguldījumus, piemēram, steidzamu operāciju;
● apmaksātu saplānotas aktivitātes: ceļojumu, svinības u.tml.

Patēriņa kredīti ir ar garāku atmaksas termiņu nekā aizdevumi līdz algas dienai. Līdz ar to patēriņa kredīts var būt draudzīgāks ikmēneša budžetam, jo regulāra kredīta maksājuma summa nav īpaši liela, taču ilgtermiņā šāds aizdevums izmaksā vairāk nekā ātrais kredīts.

Tas, kāds aizdevums ir Tev piemērotāks, atkarīgs no vajadzībām un iespējām:

● bankas aizdevums pret ķīlas nodrošinājumu – lieliem dzīves plāniem;
● nebanku kredīts bez ķīlas – ieplānotiem ikdienas tēriņiem un neparedzētām situācijām.

Ja Tava izvēle ir kredīts bez ķīlas, svarīgi atrast draudzīgu un drošu aizdevuma variantu plašajā piedāvājumā. Uzzini, kādas priekšrocības ir pieejamas ViaSMS klientiem!

Kredīti tiešsaistē līdz 1500 eiro

ViaSMS piedāvājumā ir ātrie kredīti gan nelieliem ikdienas tēriņiem, gan nopietnākiem plāniem, tādiem kā mājokļa remonts, ceļojums vai ilgstoša ārstēšanās. Aizņēmējiem ir pieejami divi aizdevumu veidi:

aizdevums līdz algas dienai. Jaunie klienti var saņemt līdz 350 eiro, pastāvīgie – līdz 700 eiro uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Pirmais ātrais kredīts tiek piešķirts ar 100% atlaidi komisijas maksai, tāpēc kopējā atmaksas summa ir identiska aizdevuma pamatsummai;
naudas kredīts. Apjomā lielāks aizdevums pieejams uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīta minimālā summa ir 300 eiro, maksimālā – 1500 eiro.

Papildus aizdevumiem ViaSMS piedāvā maksājumu karti SAVA CARD ar kredītlīniju, kas var būt parocīgāka, ja nauda nepieciešama ilgtermiņā un sākotnēji nav zināms kopējais aizdevuma apjoms. Visi ViaSMS kredīti ir pieejami personām ar atbilstošu maksātspēju un pozitīvu kredītvēsturi.

Kredīti bez ķīlas, tāpat kā banku aizdevumi, prasa nopietnu un atbildīgu attieksmi. Ienāc viasms.lv, lai iepazītos ar visiem aizņemšanās nosacījumiem un pieņemtu pareizo lēmumu!

Pievienot komentāru