autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kredītlīnija internetā: noformē vienreiz un aizņemies, kad nepieciešams

Mūsdienās ļoti aktuāls ir finansiālais jautājums – kā rīkoties, lai naudas pietiktu visam? Ko darīt ar neplānotiem tēriņiem? Kā īstenot savas ieceres? Risinājumi mēdz būt dažādi, taču, ja nepieciešams mūsdienīgs un elastīgs aizdevums neplānotu tēriņu segšanai vai lielāku plānu īstenošanai, viena no iespējām ir kredītlīnija internetā – salīdzinoši jauns, taču jau novērtēts aizdevuma veids, kas atgādina banku izsniegtās kredītkartes.

Noformējot kredītlīniju:

• Tiek noteikts kredītlimits, kā ietvaros var aizņemties vienu vai vairākas reizes;

• Maksājumi jāveic tikai par to summu, kas ir izmantota, ik mēnesi atmaksājot vismaz minimālo summu;

• Kredītlimita ietvaros papildus summu iespējams saņemt pat tad, ja iepriekšējā vēl nav pilnībā atmaksāta – tādā gadījumā tiks pārrēķināts ikmēneša maksājums.

Pateicoties elastīgajiem nosacījumiem, kredītlīnija var noderēt dažādās situācijās – piemēram, kad jāatmaksā kāds steidzams rēķins, paredzēti mājokļa labiekārtošanas darbi vai radušies kādi citi izdevumi, ko nav iespējams atmaksāt no algas.

Ferratum Bank Kredītlīnija

Viena no iespējām, ja aktuāla kredītlīnija internetā, ir ieskatīties Ferratum Bank piedāvājumā. Izskatot kredītlīnijas pieteikumu, aizdevējs noteikts kredītlimita apmēru – tas atkarīgs no kredītņēmēja maksātspējas un iepriekšējās sadarbības ar banku:

• Ja pie Ferratum Bank aizņemies pirmo reizi, vari saņemt līdz 1000 eiro;

• Pastāvīgajiem klientiem maksimālā kredītlimita summa ir 2000 eiro

Jāpiebilst – jaunajiem klientiem pirmās 30 dienas kredītlīnijas izmantošana ir bez maksas. Tas nozīmē – ja izņemto summu atmaksāsi šajā laika posmā, nekādi procenti netiks aprēķināti.

Ja kredītlīniju plāno atmaksāt ilgākā laika posmā, tas jādara saskaņā ar maksājuma grafiku, ik mēnesi sedzot vismaz minimālo maksājumu (20 eiro vai 9% no izmantotā kredītlimita apmēra – atkarībā, kura summa ir lielāka + dienas procentu likme, kas ir 0.2483%). Ar katru atmaksātu rēķinu Tev pieejamā kredītlimita apmērs atkal atjaunojas un, ja vajadzīgs, vari to arī palielināt.

Papildus summu iespējams izņemt pat tad, ja iepriekšējā vēl nav pilnībā atmaksāta – to bez maksas var izdarīt savā lietotāja profilā. Piesakoties papildus summai, tiks pārrēķināts ikmēneša maksājuma apmērs.

Dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par tām dienām, kurās kredītlīnija ir izmantota. Tātad – ja to atmaksāsi ātrāk, samazināsies tā summa, kas aprēķināta procentos. Savukārt minimālā maksājuma apmērs atkarīgs no izmantotās kredītlīnijas summas un iepriekš veiktā maksājumu skaita.

Kas nepieciešams, lai noformētu kredītlīniju?

Pirms noformē kredītlīniju, pārliecinies, ka atbilsti visiem aizdevēja izvirzītajiem nosacījumiem. Ferratum Bank kredītlīnija pieejama tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ir:

• Vecumā no 21 līdz 75 gadiem;

• Ar pozitīvu kredītvēsturi;

• Ar regulāriem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā

Ja atbilsti šiem nosacījumiem, vari pieteikties kredītlīnijai. Tam nepieciešams dators, interneta pieslēgums, mobilais telefons, e-pasts, konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Jāņem arī vērā, ka veiksmīgai reģistrācijas pabeigšanai no sava personīgā bankas konta uz aizdevēja kontu jāpārskaita 0,01 eiro.

Kā pieteikties kredītlīnijai?

Aizpildi pieteikumu aizdevēja interneta vietnē, norādot visu prasīto informāciju un veic identifikācijas maksājumu (0,01 eiro). Ja pieteikums tiks nosūtīts aizdevēja darba laika ietvaros (darba dienās no plkst. 08.00 līdz plkst. 20.00, sestdienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 18.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00), atbildi saņemsi dažu minūšu laikā. Ja tā būs pozitīva, arī naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Kur un kā izmantot kredītlīniju?

Kredītlīniju var izmantot pēc saviem ieskatiem – to noformējot, netiks prasīts izlietojuma mērķis. Tā piemērota arī neplānotu tēriņu segšanai – ja kredītlīnija ir noformēta, naudu turpmāk izņemt būs daudz vienkāršāk un ātrāk.

Citi aizņemšanās varianti

Kredītlīnija nebūt nav vienīgā aizņemšanās iespēja, ko piedāvā Ferratum Bank. Piedāvājumā arī īstermiņa aizdevums un patēriņa kredīts.

Ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa un īsu laika posmu, piemēram, mazliet pietrūkst līdz algai, par piemērotu risinājumu var kļūt īstermiņa aizdevums. Tas pieejams līdz 350 eiro jaunajiem klientiem un 400 eiro – pastāvīgajiem klientiem. Kredīta atmaksas termiņš – 30 dienas. Aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek izsniegts bez maksas.

Ja aktuālā naudas summa ir lielāka, par piemērotu risinājumu var kļūt patēriņa kredīts, kas pieejams līdz 1500 eiro apmērā ar atmaksas termiņu no 6 līdz 12 mēnešiem. Tas piemērots situācijām, kad zināma konkrēta summa, kas nepieciešama ieceres īstenošanai, piemēram, nepieciešama jaunas sadzīves tehnikas iegāde. Patēriņa kredīts jāatmaksā saskaņā ar maksājumu grafiku, veicot ikmēneša maksājumu. Tā apmērs būs atkarīgs no aizdevuma summas un izvēlētā termiņa – jo īsāks termiņš, jo lielāka summa ik mēnesi jāatmaksā. Pirms patēriņa kredīta noformēšanas iepazīsties ar kredīta kalkulatorā pieejamo informāciju, lai samērotu savas vēlmes ar iespējām. Tas, kādu summu ik mēnesi var atļauties maksāt, protams, atkarīgs no finansiālām iespējām, taču liela nozīme ir arī citiem izdevumiem.

Tāpat kā kredītlīnija, arī īstermiņa aizdevums un patēriņa kredīts pieejams bez ķīlas un galvojuma, aizpildot pieteikumu aizdevēja mājaslapā. Pirms kredīta noformēšanas jāizlasa visi līguma noteikumi, kā arī jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem – īstermiņa aizdevums, gluži tāpat kā kredītlīnija, pieejama no 21 gada vecuma, taču, lai saņemtu patēriņa kredītu, ir jābūt vismaz 25 gadus vecam.

Atbildīga kredīta noformēšana

Kredītlīnija internetā, kā arī citi aizdevumi var būt parocīgs risinājums, tomēr tas ir arī atbildīgs lēmums, kas jāizvēlas tikai tad, ja ir pārliecība par savu maksātspēju. Pirms noformē kredītlīniju, izvērtē visus iespējamos riskus un savas iespējas veikt ikmēneša maksājumus noteiktajā laika posmā.

Pievienot komentāru