autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kur izdevīgāk aizņemties uz Jauno gadu?

Gadumija ir pietuvojusies straujiem soļiem un šis pēdējais brīdis, lai parūpētos par to, ka aizvadītais gads tiek pavadīts grezni un krāšņi. Ir ticējums, ka Vecgada vakarā uz galda jāliek daudz ēdienu, kas atnesīs laimi un bagātību, tāpat nepieciešams parūpēties par svētku noskaņu un sagaidīt nākamo gadu ar jaunām cerībām un sapņiem. Līdzīgi kā Ziemassvētki, arī Jaunais gads ir lielu izdevumu laiks un ikvienam var gadīties situācija, kad nedaudz pietrūkst vēlmju īstenošanai. Mūsdienās ir gana daudz iespēju, kur aizņemties, lai svētki būtu izdevušies, taču neapšaubāmi ikviena interesēs ir aizņemties visizdevīgāk!

Esam sagatavojuši ieskatu kreditoru aktuālākajos piedāvājumos. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko!

Kredīts

Vivus.lv – izsniedz ātros kredītus internetā no Eur 50 līdz Eur 1500 uz atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem. Tev nav jāiesniedz nekādi dokumenti, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, lai saņemtu ātro kredītu no Vivus.lv 10 minūšu laikā. Patstāvīgiem klientiem Vivus piedāvā izdevīgas atlaides, aizņemoties nākošreiz. Kredītam iespējams pieteikties www.vivus.lv.

Ondo.lv – piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no Ondo.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Ondo.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Kredītam iespējams pieteikties www.ondo.lv.

Opencredit.lv – izsniedz aizdevumus līdz 1500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem. Izsniegto aizdevumu mērķis ir neparedzētu pirkumu realizēšana, kā arī īslaicīgu finansiālu problēmu atrisināšana. Open Credit nodrošina ne tikai ātru aizdevuma noformēšanu un izsniegšanu, bet arī kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu. Kredītam iespējams pieteikties www.opencredit.lv.

Lkcentrs.lv– ir pieredzējis speciālists kreditēšanas tirgū. Saviem klientiem piedāvā pilnu kredītu spektru – sākot no patēriņa kredītiem, beidzot ar kredītiem nekustamā īpašuma iegādei. Kredītam iespējams pieteikties www.lkcentrs.lv.

Ferratum.lv – Ferratum Group ir starptautiska kompānija, kuras galvenais darbības virziens ir ātrie kredīti internetā un sms kredīti. Klientiem tiek piedāvāti vairāku veidu kredīti – patēriņa kredīts, kredītlīnija un ātrais kredīts. Aizdevums pirmās 30 dienas – bezprocentu kredīts. Piedāvā īstermiņa aizdevumus no EUR 10 līdz EUR 400 laikā posmā no 6 līdz 45 dienām, un pātēriņa kredītu aizdevumu no EUR 50 līdz EUR 1500 laikā posmā no 2 līdz 12 mēnešiem. Klientiem arī ir iespējams izvēlēties beztermiņa kredītlimitu līdz 1200 EUR. Tas nozīme, ka aizņemties var cik Jums ir nepieciešams, iekļaujoties kredītlimita robežās. Kredītam iespējams pieteikties www.ferratum.lv.

Smscredit.lv– piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa kredītus. Saņemt kredītu no SMScredit.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Kredītam iespējams pieteikties www.smscredit.lv.

Latcredit.lv– piedāvā visa veida kredītus, kredītu apvienošanu, nekustamā īpašuma uzpirkšanu un citus papildus pakalpojumus. Pirmais kredīts no 50 EUR līdz 250 EUR,aizņemoties turpmāk ‒ jau līdz 500 EUR. Lielāku aizdevuma summu LatCredit varēs izsniegt tikai 7 dienas pēc iepriekšējā kredīta atmaksas. Kredītam iespējams pieteikties www.latcredit.lv.

Greencredit.lv– Latvijas nebanku asociācijas biedrs, ātro kredītu aizdevējs, kur ir iespējams aizņemties no 50 EUR līdz 425 EUR uz laiku līdz 30 dienām. GreenCredit piedāvā Lojalitātes programmu ar divu līmeņa atlaidēm: Sudraba (15% sākot ar 4.aizdevumu) un Zelta (30% sākot ar 7.aizdevumu). Priekšrocības – vienkārša reģistrācija, ātra noformēšana, bez slēptām komisijām, uzticams kreditors. Kredītam iespējams pieteikties www.greencredit.lv.

Crediton.lv – sniedz izdevīgus īstermiņa aizdevumus visiem dzīves pavērsieniem. CreditOn ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs. Tas nozīmē ka aizdevējs veido drošu un sociāli atbildīgu ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. Pirmajā reizē ir iespējams aizņemties no 5 EUR līdz 300 EUR uz laiku līdz 40 dienām, aizņemoties turpmāk – līdz 500 EUR. CreditOn piedāvā saviem klientiem izvēlēties kredītlīniju – ātru aizdevumu ar termiņu uz 6 mēnešiem. Kredītam iespējams pieteikties www.crediton.lv.

Viasms.lv – piedāvā aizņemties pirmo reizi līdz EUR 250, bet aizņemoties turpmāk – jau līdz EUR 500. Katrām aizdevumam ir viens atmaksas termiņš – līdz 30 dienām. Jaunajiem un esošajiem klientiem Viasms piedāvā atlaides uz kredītu un procentu likmēm. Turklāt, kompānija izsniedz aizdevumu līdz EUR 1500, kuru var atmaksāt viena gada laikā. Kredītam iespējams pieteikties www.viasms.lv.

Kredītkartes

NordCard.eu – piedāvā maksājuma karti ar kredītlimitu līdz 3000 eiro. Pirmos divus mēnešus lieto bez maksas. Ikviens, kurš karti izmanto, maksā tikai par iztērēto – atmaksājot aizņemto summu 7 dienu laikā nemaksā procentus. Bez procentu periods pieejams neierobežotu skaitu reižu. Kā arī pirkumi ir apdrošināti, lai vari iepirkties bez raizēm. NordCard pieņem visur, kur pieņem MasterCard – veikalā, bankomātā, internetā un daudz kur citur. Kredītkartei iespējams pieteikties www.nordcard.eu.

Sava.card.lv – piedāvā kredītlīniju līdz 1500 eiro bez maksas pirmās 30 dienas! Sava.card darbosies tāpat kā jebkura bankas karte, tomēr iegūt un pārvaldīt to ir daudz vienkāršāk un ērtāk. Kredītkartei iespējams pieteikties www.savacard.lv.

Kredītlīnija

Credit24.lv dāvina iespēju izmantot kredītlīniju pirmās 30 dienas par brīvu. Tā ir iespēja izvēlies savu kredītlimitu no 150 līdz 3000 € un izmanto visu summu uzreiz vai izņem tikai daļu no tās. Pieteikšanās un naudas izņemšana ir bez maksas. Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic. Izņem naudu tad, kad tā ir nepieciešama, – mājaslapā, viedtālruņa aplikācijā vai zvanot 8824. Atmaksā izņemto summu un procentu maksājumus 36 mēnešu laikā vai ātrāk, ja vēlies. Kredītlīnijai iespējams pieteikties www.credit24.lv.

Kā sagaidīsim Jauno gadu, tā dzīvosim visu nākamo gadu! Tāpēc parūpēsimies, ka sagaidām to bez rūpēm, izvēloties labāko aizdevuma veidu!

Pievienot komentāru