autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Pokers: 5 Tipiskākās iesācēju kļūdas

Pokeris ir zināma kā kāršu spēle, kas radās pirms vairāk kā pieciem gadsimtiem. Daži vēsturnieki pieņem, ka pokera izcelsme ir meklējama Ķīnā (10. gs.), Francijā (16. gs.), un Amerikā (19.gs.). Viens no agrīnākajiem pokera veidiem tika dēvēts kā “poque”.

Mūsdienās ir vairākas pokera variācijas, un katra iespēja ir neatkārtojama, pateicoties likmju un kombinācijas variācijām. Saskaņā ar statistiku, ASV, Lielbritānijā un Austrālijā 37 procenti datoru un mobilo ierīču spēlētāju kazino spēles.

Kā piemēru var minēt pokeri, bingo, ruleti, ancīti un citas, tautā plaši zināmas spēles. Pokeris pēc popularitātes ierindojas 3 vietā.

Pokeris ir īsts loģikas un veiksmes spēles apvienojums. Iesācējiem bieži vien pārņem grūtības apgūt spēles būtību. Šie cilvēki neievēro konsekventu stratēģiju, nespēj novērtēt pieļautās kļūdas, kā arī neņem vērā zaudējumu gala iznākumu.

Iepazīsimies ar galvenajām kļūdām ko pieļauj jaunie pokera spēlētāji! Izmantojiet šo rakstu sev kā ceļvedi, kas palīdzēs jums veiksmīgāk un prātīgāk pieņemt spēles laikā pareizās izvēles.

1. Spēlētājs spēlē pārlieku daudz ”roku” izspēles.

Viena no galvenajām jauno spēlētāju kļūdām ir sajūta, ka viņiem ir jāspēlē un jāiesaistās katras kombinācijas spēlē. Šie cilvēki bieži vien var kļūt nepacietīgi. Viņi jūtas atstumti un neiesaistīti spēles gaitā. Lai neizskatītos vāji citu spēlētāju vidū– šie cilvēki visbiežāk turpinās spēli. Var būt arī situācijas, kad spēlētājs neizprot savu kāršu vērtību un esošās kombinācijas. Jebkurš kalps, karaliene, karalis un dūzis rada spēcīgas kārts priekšstatu, ja nav patieas izpratnes par labas sākuma “rokas” izvēli.

2. Izteiktas baiļu pazīmes spēles gaitā

Kamēr daži iesācēji spēli uzsāk ar neapdomīgu kāršu pamešanu, lielākā iesācēju daļa spēlē ar izteiktām bailēm. Ja pokera spēlētājs nav izspēlējis vairākas “rokas”, viņi bieži vien sāks uztraukties un pievērst lielāku uzmanību zaudējumam.

Šī iemesla dēļ spēlētājs noslēgsies līdz brīdim, kad būs novērojama lieliska un nepārspējama kombinācija. Bailes var izpausties arī kā neapzināta paranoja. Vienīgais veids kā pārvarēt izeiktās bailes ir savlaicīga pokera galda rezervēšana un spēles prakstizēšana. Tas sniegs vērtīgu praksi savu instinktu uzklausīšanā.

3. Neveiksmīgi likmju apjomi

Tas ir galvenokārt saistīts ar bez limita spēlēm. Izpratne par to, kā pareizi noteikt likmes šajās spēlēs, lai manipulētu ar pārējiem spēlētājiem, galvenokārt, ir saistīta ar pokera spēlēšanas pieredzi. Tomēr šādas bieži sastopamas derību kļūdas, kuras iesācēji mēdz pieļaut, ir viegli labojamas.

Jauni spēlētāji nereti paaugstina likmes vai liek likmes galējībās – pārāk mazas vai pārāk lielas. Ideālā gadījumā pokerā ir jāliek likme, kas maksimāli palielina to, cik daudz jūs varat laimēt, un samazina iespējamo zaudējumu.

4. Piesātinātu emociju ietekme

Neatkarīgi no piesātinātā emociju izraisītāja, emocijas var ietekmēt lēmumu pieņemšanu. Tas var novest pie neapdomīgām pokera darbībām, piemēram, zaudējumu vajāšanas un izmisīgu soļu veikšanas. Iesācēji bieži pieņem nepārdomātus, emocionālus lēmumus.

Tas nosedz būtisku informāciju, kas nepieciešama, lai pieņemtu stratēģiski gudru lēmumu. Ja jums liekas, ka sākat pieņemt emocionālus lēmumus pokera spēlē, vienkārši atkāpieties no spēles un padomājiet.

5. Pārāk bieža blefošana

Daži spēlētāji, kuri ir iesācēji spēlē, domā, ka pokers sastāv tikai no blefošanas. Lai arī reizēm ir vērtīgi blefot, jums ir jāizstrādā optimāls blefošanas procents, lai nekļūtu prognozējams. Lai blefs būtu veiksmīgs, jums ir jāpārliecina pārējie spēles dalībnieki, ka jums ir īstās pokera kombinācijas.

Ja jūs izmantojat blefu pārmērīgi bieži, jūsu blefs nebūs vairs nebūs tik ticams. Vēl viena svarīga blefošanas sastāvdaļa ir tāda, ka jūsu likmēm ir jābūt ticamām un piemērotām. Šajā gadījumā jums ir jāpārstāv konkrētu kombinācija.

Pieļautās kļūdas sniedz iespēju pilnveidoties un mācīties

Kļūdas pie pokera galda var izvērsties dārgas, taču iesācējam tā ir lieliska iespēja no kā mācīties. Neuztraucieties, ja esat pieļāvis kādu no uzskaitītajām kļūdām. Ikviens, kurš spēlē pokeru pieļauj šīs kļūdas ik reizi kad spēlē pokeri.
Prasmīgi pokera spēlētāji vienkārši pieļauj mazāk kļūdu. Tagad jūs zināsiet, kā uzlabot savu līdzšinējo stratēģiju un kurās spēles daļās jums vajadzētu pievērst lielāku uzmanību.

Pievienot komentāru